Новые формы регистрационных карточек

1. форма 1- на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом заснування нової юридичної особи.

2.  форма 2-на проведення державної реєстрації юридичної особи, утвореної шляхом реорганізації діючої (діючих) юридичної особи.

3. форма 3-на проведення державної реєстрації змін до установчих документів юридичної особи.

4. форма 4-про внесення змін до відомостей про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців 

5. форма 5-про створення відокремленого підрозділу юридичної особи

6. форма 6-про підтвердження відомостей про юридичну особу.

7. форма 7-на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті її ліквідації або на підставі судового рішення щодо припинення юридичної особи, що не пов’язане з банкрутством.

8. форма 8-на проведення державної реєстрації припинення юридичної особи в результаті злиття.

9. форма 9-про проведення державної реєстрації припинення юридичної особи за судовим рішенням.

10. форма 10-на проведення державної реєстрації фізичної особи – підприємця.

11. форма 11-на проведення державної реєстрації змін до відомостей про фізичну особу-підприємця, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців.

12. форма 12-на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством.

13. форма 13-на проведення державної реєстрації припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за її рішенням або за судовим рішенням, що не пов’язано з банкрутством.

14. форма 14-про державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності фізичної особи – підприємця за судовим рішенням щодо визнання фізичної особи – підприємця банкрутом.

15. форма 15-про включення відомостей про фізичну особу – підприємця.

16. форма 16-про включення відомостей про юридичну особу.